Довгополівська сільська рада

Тиврівського району, Вінницької області

Телефон: (04355) 2-12-62

 
УКРАЇНА
Довгополівська сільська рада
Тиврівського району
Вінницької області
37 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 14/08/2020 року№508с. Довгополівка
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості) з метою отримання у власність.

Заслухавши та обговоривши інформацію спеціаліста із земельних питань II категорії, землевпорядника Довгополівської сільської ради Доплатюк Т.В. про заяву Яблочнікової Ніни Іванівни про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою отримання їх у власність, відповідно ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» керуючись ст. ст. 118,119,120,121 Земельного Кодексу України ,ст.ст. 22,55 Закону України «Про землеустрій» ,Довгополівська сільська рада ВИРІШИЛА:

  1. Враховуючи свідоцтво  про право на спадщину за законом     , після  матері  Посесор Франі Антонівни , надати гр. Яблучніковій  Ніні Іванівні    дозвіл на розробку  технічної  документації  із землеустрою щодо встановлення  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) а саме:

–  для обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд   площею 0,25 га., с. Довгополівка,  вул.Першотравнева,61, Тиврівського району,Вінницької області.

-для ведення особистого  підсобного господарства 0,03 га. с. Довгополівка,  вул.Першотравнева,61, Тиврівського району,Вінницької області.

 

Земельна  ділянка  була  передана   в приватну власність рішенням  виконавчого    комітету  Довгополівської сільської ради народних депутатів від 28.11.97 року  №46

«  Про заяви  громадян  на  приватизацію земельних ділянок»,  затвердженого 9 сесією 22 скликання  Довгополівської  сільської  ради  від  18.12.97 року «Про  затвердження рішень

виконкому сільської ради в міжсесійний період».

 

  1.  Внести зміни та доповнення в рішення виконавчого комітету Довгополівської  сільської ради № 46 від 28.11.1997 року,затвердженого 9 сесії  Довгополівської  сільської

ради  22 скликання від 18.12. 1997 року.«Про затвердження рішень виконкому в міжсесійний період»

 

2.1.Доповнити  графу «Населений  пункт»– с. Довгополівка, вул. ПЕршотравнева,61.

Яблучнікова Ніна Іванівна  замінити на Яблочнікова Ніні Іванівна

2.2 Гр.Яблочніковій Ніні Іванівні   замовити  розробку  технічної  документації із землеустрою  в    організаціях ,що мають відповідну ліцензію та надати виконавчому комітету  копію договору.

2.3  Розроблену  технічну  документацію із землеустрою  надати на розгляд та затвердження    Довгополівської   сільської ради.

  1. Контроль за виконанням  даного  рішення  покласти  на  постійну комісію сільської ради з питань регулювання земельних  ресурсів і реформування земельних відносин ,охорони природи  та  благоустрою територіальної громади с.Довгополівка,  Тиврівського району,Вінницької області.
Сільський голова Карпусь Р.М.

Архіви

Banerbpd 170x100
1200px Дія
Association
Mandruj Vinnuchenou